ورود    ●   ثبت نام   ●    سفارش آنلاین    ●    تماس با ما    ●    وبلاگ      نقشه سایت
Tel : 021-22  875   801    ●    021-77  613  943       Support   24 X 365

سه شنبه, 29 مهر 1393
LiveZilla Live Help

روش طراحی سایت , با نحوه و مراحل طراحی وب سایت آشنا شوید!

مراحل طراحی سایت , روش طراحی وب سایت  , مراحل راه اندازی سایت  , آموزش طراحی وب  , خدمات مورد نیاز راه اندازی سایتمراحل طراحی سایت و بررسی مرحله به مرحله راه اندازی وب سایت !
 
 هر روز به تعداد کاربران اینترنت کشور افزوده میشود ،شاید از نظر کیفی و کمی از نظرت سرعت و قیمت و دسترسی دائمی به سرویس اینترنت از حد متوسط هم پایینتر باشد ولی نمودار سعودی در افزایش کاربران اینترنت کشور در تمام شهرها نشان دهنده پتانسل بالای فضای مجازی برای معرفی ، اطلاع رسانی ، راه اندازی کسب و کار ، آموزش و . . . بصورت مجازی میباشد .


 امروزه ثبت و راه اندازی سایت در ایران همزمان با ثبت شرکت انجام میشود و راه اندازی وب سایت توسط شرکت ها ، سازمان ها و اشخاص به یک کارت ویزیت ، کاتالوگ ، لیست قیمت ها و حتی در بعضی موارد نجات دهنده از بحران مالی تبدیل شده است . در این مقاله شما راه با نحوه و روش راه اندازی سایت و مراحل راه اندازی وب سایت میپردازیم . به روش راه اندازی وب سایت در مقالات دیگر پرداخته ایم و در این مقاله تنها به ترتیب مراحل راه اندازی وب سایت حرفه ای میپردازیم .

هدف از راه اندازی سایت !

مطمیناً شما می دانید چرا به یک وب سایت نیاز دارید،اما تلاش کنید تا دلایل خود را در قالب کلماتی تنظیم کنید. خواهید دید این کار به همین سادگی که شما فکر می کردید نیست. اگر به راه اندازی وب سایت به عنوان راه اندازی شرکت واقعی نگاه کنید بهتر است چراکه اینکار این ایده را به شما میدهد تا همانند یک شرکت واقعی که برای شروع کار به برنامه کسب و کار نیاز دارد قطعا راه اندازی سایت نیز به یک برنامه دقیق برای رسیدن به اهداف با ذکرجزئیات نیاز دارد .


قبل از طراحی وب سایت و راه اندازی نهائی سایت  شما نیاز خواهید داشت که به صورت واضح بدانید که چه کاری می خواهید انجام دهید وبهترین راه برای اینکار نوشتن انتظار ها و برنامه هایی است که شما برای سایت خود گزینش کرده اید. اگر در نوشتن فاقد تبحر لازم هستید این اهداف را برای یکی از دوستان خود بگویید و یا برایش مجسم نمایید تا او این کار را برای شما انجام دهد. اگر شما حتی نمی توانید این انتظارات و اهداف را به صورت توصیف و تشریح کنید به احتمال فراوان هنوز هیچ ایده و دیدگاهی نسبت به وب سایت خود ندارید.

این اهداف می تواند شما را در طراحی وب سایت راهنمایی کند و می تواند عامل مهمی در ترغیب بازدید کنندگان هدف به بازدید های مکرر از سایت شما داشته باشد بنابر این برای اینکار بهتر است که به صورت دقیق از جزییات و ویژگی ها ی کار سایت خود بنویسید. مثلاً اگر در اهداف خود بنویسید که من سایتی می خواهم که به درآمد من بیافزاید هیچگاه نمی توانید در مرحله اول راه اندازی سایت خود موفق باشید.

 مثال : مشخص نمودن اهداف طراحی وب سایت !

من وارد کننده کاغذ و خودکار و سایر لوازم التحریر هستم و هدف من از راه اندازی سایت ،انتقال اطلاعات در سریعترین زمان ممکن به نمایندگان فروش تهران و شهرستان و همچنین آگاهی نمایندگان فروش و کاربران از جدیدترین محصولات و خدمات من و اخبار داخلی شرکت من میباشد . دوخط فوق اهداف کلی را بازگو میکند ولی شما تخصص خود و صنف خود را بهتر از طراح سایت میشناسید و این به شما کمک میکند تا در ارتباط با هر هدف توضیحی دقیق با ذکر جزئیات بنویسید .


طراحی وب سایت با هدف انتقال پیام تان به دیگران !

اکنون که هدف شما کاملاً روشن شده است رسالت و نقشی را هم که شما بنا دارید با استفاده از سایتتان به انجام برسانید برای خودتان کاملاً آشکار است و یا می توان با کمی تلاش از آنها آگاه شد. اگر بخواهیم برای مثالی که در بالا ذکر شد رسالت و نقشی را عنوان کنیم میتوانیم اینگونه عنوان کنیم که : آموزش کشت و کار گلهای مختلف چرا که بیشتر بازدیدکنندگان شما دانشجویان خواهند بود.  عوامل مختلفی با همدیگر منطبق می شوند تا طراحی یک سایت مناسب و موفقیت آمیز شود.

سه عامل اصلی عبارتند از


طراحی قالب سایت (ظاهر سایت و پورتال ) ! طراحی ظاهری مناسب به مهارت، ورزیدگی و دید هنرمندانه نیاز دارد اگرچه این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از عهده این کار بر آیید. مطالب زیر را برای زمانی که طرح سایت خود را آغاز می کنید به خاطر بسپارید. ثابت قدم باشید. زمانی که تصمیم خود را برای طراحی سایت تان گرفتید،این روحیه را در طراحی تمامی صفحات پیگیری کنید.   برنامه ویژه ای برای کاربرد رنگ در وب سایت خود داشته باشید. از رنگ هایی استفاده کنید که اهمیت موضوع را به خوبی نشان دهد. چه رنگها، بافت و مشخصه های ظاهری ای می تواند توصیف گر منظور سایت شما باشد.

وقتی یک سایت اینترنتی برای کسب و کار خود طراحی می کنید سعی کنیدجلوه های بصری آن را به خوبی مورد توجه قرار دهید. بررسی کنید که آیا متن شما در پس زمینه ای که انتخاب کرده اید قابل خواندن است یا خیر؟از رنگهایی صحیحی که در وب کارایی دارند برای متون و پس زمینه های خود استفاده کنید.  در مورد چگونگی به کار گیری جلوه های گرافیکی در سایت خود تصمیم گیری کنید. هرگز بازدیدکننده سایت را با به کار بردن جلوه های گرافیکی سنگین سردرگم نکنید و سرعت بارگذاری سایت خود را با این کار کاهش ندهید. جلوه های گرافیکی حجیمی که اهداف کوچکی را از طریق آنها دنبال می کنید.

با دقت تمام امکانات و مطالبی را که قصد دارید در وب سایت خود قرار دهید انتخاب کنید و کارایی هر یک را در راه ارایه پیام اصلی سایت بررسی کنید.نسبت به زمان بارگذاری سایت خود در مرورگر بازدیدکنندگان آگاه باشید. حجم فایل های گرافیکی خود را کاهش دهید. سعی کنید مجموع حجم هر صفحه از وب سایت شما با در نظر گرفتن متون، تصاویر و ... در حدود ??_?? کیلو بایت باشد. برخی ار بازدیدکنندگان در صورت طولانی شدن زمان بارگذاری صفحه آن را رها خواهند کرد.دو نمونه از معمول ترین فرم های تصاویر گرافیکی "gif"،"jpg" طبق یک قانون کلی از فرمتJpg برای عکس های بزرگ خبری و... استفاده می شود و از فرمتgif برای عکس های ساده کوچک.

توجه داشته باشید که بازدیدکنندگان با استفاده از مرورگر ها و سیستم عامل های مختلفی از وب سایت شما دیدن می کنند. بنابراین ممکن است دچار مشکلاتی شوند. سعی کنید قبل از ارسال سایت طراحی شده آن را با حداکثر تطابق قابل استفاده برای کلیه کارابران اینترنت قرار دهید.تاثیر رنگ ها در طراحی وب سایت !


جایگاه رنگ ها ، فونت ها و گرافیک سایت !

اگر طراحی گرافیک سایت را خودتان انجام میدهید ،کافیست بدانید استفاده از رنگ برای سایت های خبری ، تجاری ، آموزشی ، فروشگاهی متفاوت است . استفاده از افکت ها ، فونت ها اگر شرکت شما دارای رنگ سازمانی باشد متداول است که همان رنگ ولی با ترکیبی جدید (روشن تر یا تیره تر و زنده تر) اجرا شود . اگر طراحی قالب سایت و طراحی بنرها و آیکون های سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت سپرده اید ،بهتر است فقط رنگ سازمانی مورد نظر خود را به طراح اعلام نمایید تا طراح بهترین شکل و فرم طراحی قالب سایت را برای شما انجام دهد . در مقاله ای جداگانه بطور مفصل به تاثیر رنگ و فونت و ظاهر بر کاربران و جذب مخاطب میپردازیم .

روش تولید محتوای جذاب برای صفحات سایت !


بازدیدکنندگان به خاطر آنچه شما می گویید، آنچه به او نشان می دهید و چگونگی معرفی کالایی که ارایه کرده اید برای دیدن سایت شما وقت می گذارند . اولین گام راه اندازی کسب و کار اینترنتی (راه اندازی وب سایت ) استفاده از محتوای مفید و مرتبط با محصولات و خدمات شما میباشد . هر چقدر صفحات سایت شما دارای محتوای متن ی و تصویری مفید تری باشد ،بازدیدکنندگان سایت شما بیشتر خواهد شد .

- شما چه چیزی ارایه می کنید که دیگران ندارند؟
- از نظر املایی و انشایی محتوای سایت شما دقیق و درست است؟
- آیا شما اطلاعات ارزشمند و به روز شده ای را در اختیار قرار می دهید؟
- دلیل اینکه شما تنها کسی هستید که از اطلاعات خاصی بهره می برید چیست؟

محتوای سایتی لذت بخش است که یا حاوی اطلاعات باشد و یا سرگرمی های خاصی در آن وجود داشته باشد.محتوا می تواند شامل متن، عکس، صدا، بازی، مطالعات، مباحثات و.... باشد. اگر وب سایت شما حاوی اطلاعات و یا امکانات مورد علاقه بازدیدکنندگان نباشد به راحتی باید گفت که اسم آنچه که الان برروی وب سایت شماست نمی توان محتوا نامید. تصور می کنیم که شما به هر طریقی محتوای سایت خود را تامین کرده اید اما پیش از ارسال آنها به وب به سوالات زیر پاسخ دهید.

- آیا فایل های صوتی درست کار می کنند؟

- آیا آنچه نوشته اید می تواند منظور اصلی شما را برساند؟
- آیا از نظر گرامری و استفاده از علایم و نشانه های ادبی دقت لازم به عمل آمده است؟

توجه !
به هیچ عنوان محتوای متن ی سایت خود را از وب سایت یا پورتال دیگری کپی نکنید و تا حد امکان صفحات و اطلاعات متنی سایت را خودتان بنویسید یا تایپ کنید و یا تولید محتوا را به یک طراح وب سایت متخصص سئو بسپارید تا برای شما محتوای مورد نیاز نقشه سایت شما را تهیه کند . اگر تمایل به تولید محتوای سایت دارید بهتر است برای تولید محتوای سایت با شرکت طراحی وب سایت خود مشورت کنید و ابتدا نقشه سایت را بسازید و پس از ایجاد منوهای اصلی و زیر منوهای سایت (نقشه و معماری سایت) از کارشناس طراحی سایت شرکت طراحی وب خود برای تولید محتوا بصورت مرحله به مرحله مشاوره دریافت نمایید . شرکت سازین در آتلیه طراحی و گرافیک خود کارشناسان مجربی در راستای مشاوره رایگان به مشتریان طراحی وب سایت مستقر نموده است و برای مشاوره با کارشناسان طراحی سایت در هر شهری در ایران ،فقط کافیست بر روی گزینه گفتگوی آنلاین با کارشناسان سازین کلیک نمایید .

آگاهی از برنامه نویسی یا سپردن این بخش به یک برنامه نویس آشنا به وب

در کمترین حالت وب سایت شما باید این امکان را داشته باشد که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند از طریق آن نظرات و یا سوالاتشان را در میان بگذارند و همچنین فرم هایی در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید تا بواسطه ان سایت شما را به دوستانشان معرفی کنند.وب سایت شما ممکن است فقط به یک برنامه نویسی خیلی ساده نیاز داشته باشد و یانیاز به بانک اطلاعاتی پیچیده، موتور جستجو، تولید صفحات، ابزارهای ارتباطی و سیستم نگهداری مناسبی داشته باشد. اگر شما به تازگی اقدام به طراحی وب سایت کرده اید. سایت خود را از جنبه برنامه نویسی در سطح حداقل قرار دهید و اگر می توانید زمانی که دانش و تجربه لازم را در مورد مدیریت وب سایت به دست آوردید ویژگی های بیشتری را که برای ارایه پیام و هدف اصلی سایت مورد استفاده قرار هید.

برنامه نویسی برای سایت به طور کلی در سه شاخه مختلف تقسیم بندی می شود

الف) برنامه نویسی که مستقیما در صفحات وب صورت می گیرد: برنامه نویسی صفحات وب پیرو اسامی ای همچون جاوا اسکریپت، جاوا، ActiveX و زبان های دیگر تغییر می کند. راه شناخت برنامه نویسی های مخصوص صفحات وب این است که اگر برای یک بار صفحه سایت بر روی مرورگر شما بارگذاری شود برنامه می تواند به کار خود ادامه دهد بدون اینکه نیاز به ادامه اتصال به اینترنت وجود داشته باشد. کارهای جالبی را می توان با برنامه نویسی مخصوص صفحات وب انجام داد که در زیر برخی از آنها معرفی می شوند.


تصاویر متحرک
صفحات تبلیغاتی
مشاهده صفحات با پیمایش افقی
معرفی کردن نام صفحه وب با کلمات معمولی

زمان، تاریخ و... مشکلی که در استفاده از برنامه های مخصوص صفحات وب وجود دارد این است که بسیاری از کاربران فاقد مرورگر هایی هستند که از جاوا پشتیبانی کند یا اسکریپتها را اجرا کند.

ب) برنامه نویسی که در سرور سایت متمرکز می شود:  برنامه های طراحی سایتهای سمت سرور فراوان هستند. با این وجود برخی از آنها از بقیه معروف تر و مورد استفاده تر هستند، همانند php غالب برنامه های سایت های سمت سرور جز بر نامه های CGI هستند. CGI به معنی دروازه مشترک میانجی می باشد و استانداردی برای ارتباط متقابل مروگر ها و سرورهاست. از CGI ها در موارد زیر استفاده می شود.

- انجمن های گفتگو
- طراحی صفحات پویا

- امکان بازیابی پسورد
- صدور کارت های تخفیف
- فرم در خواست اطلاعات
- برگزاری آزمون الکترونیکی
- صفحات ویژه یادداشت مهمان
- طراحی جلوه های گرافیکی پویا
- تهیه و ارایه محتوای بانک های اطلاعاتی
 - سیستم ارسال و دریافت ایمیل و مدیریت بر لیست ایمیل
- و ....


ج ) انتخاب شرکت طراحی سایت و استفاده از نرم افزار طراحی سایت (سیستم مدیریت محتوا) فارسی : به جز برنامه نویسی سفارشی یک شیوه متداول دیگر جستجو و انتخاب یک شرکت طراحی سایت معتبر که علاوه بر برنامه نویسی توانسته اند نرم افزار طراحی سایت بر پهنه آخرین نگارش های زبان برنامه نویسی را تولید نموده اند میباشد . روش انتخاب شرکت طراحی سایت و ویژگی های یک نرم افزار طراحی وب استاندارد را در مقاله ای جداگانه در سایت سازین مورد بررسی قرار داده ایم ولی میتوان بطور خلاصه در ارتباط با انتخاب شرکت طراحی سایت گفت :  اگر شخصی در نزدیکی شما صاحب نظر در ارتباط با طراحی وب سایت میباشد میتوانید از این فرد به عنوان یک مشاور در انتخاب شرکت های طراحی سایت کاندید استفاده کنید و البته خود این فرد هم باید صلاحیت داشته باشد و قبل از مشاوره به شما چند نمونه کار فعال داشته باشد .


شرکت های طراحی سایت که کاندید شما شده اند را با یکدیگر مقایسه کنید و به شرکت های طراحی وب امتیاز دهید . مشاهده برخی سایت های طراحی شده ، نوع برخورد و دانش فنی کارمند فروش شرکت (فقط با شما صحبت از قیمت نکند و سواد طراحی سایت و نرم افزاری هم داشته باشد ) ، کنترل کنید پشتیبانی شرکت طراحی سایت بصورت تلفنی ، گفتگوی آنلاین و تیکتینگ بصورت 24 ساعته واقعی هست یا خیر !

در پایان استفاده از نرم افزار طراحی سایت به شما کمک میکند تا محتوای سایت خود را به مرور وارد کنید و طراحی صفحات وب را به مرور انجام دهید . این گونه نرم افزار ها به شما کمک میکند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک سایت حرفه ای راه راه اندازی نمایید .


انتخاب دامنه مناسب ، خرید هاستینگ حرفه ای !

روش انتخاب دامین مناسب ! ثبت آنلاین دامین تنها با سه کلیک امکانپذیر است ،ولی قبل از آن نام وب سایت خود را انتخاب نمایید چراکه دامین شما در آینده آدرس تمام هزینه ه و زحماتی خواهد بود که شما صرف سایت خود کرده اید و کاربران وب سایت شما را با وارد نمودن دامین شما میشناسند . 

روش انتخاب دامین مناسب !

 

ویژگی های یک هاست خوب ! توجه و علاقمندی به ارایه خدمات پشتیبانی از مشتری بسیار مهم است به خصوص پس از انجام مراحل فروش پاسخگویی سریع به مشتری میتواند تاثیرات زیادی بر جای بگذارد. از ویژگی های هاست حرفه ای میتوان به پشتیبانی واقعی 24 ساعته ، سرعت دسترسی به وب سایت ، وب سایت شرکت هاستینگ ، قابلیت های مدیریتی که شرکت هاستینگ به شما میدهد ، استفاده از سخت افزار و نرم افزار جدید در سرورهای هاستینگ شرکت ، اطلاع رسانی و در اختیار داشتن سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان حرفه ای متصل به سیستم ارسال پیامک ، اطلاع رسانی از طریق ایمیل و اطلاع رسانی از طریق تلفن و فاکس و . .  چند مورد دیگر ویژگی های یک هاست خوب میباشد .

ویژگی یک هاست خوب !     بهترین شرکت های هاستینگ را بشناسید !


توجه !
اگر شرکت طراحی سایت شما خدمات هاستینگ و دامین را بصورت مستقیم ارائه میکند بهتر است خدمات هاستینگ و دامین خود را از شرکت هاستینگ و طراحی سایت دریافت نمایید و دامین و هاست خود را به شرکت جدید منتقل کنید . و اگر شرکت طراحی سایت شما سرویس هاستینگ ندارد ،میتوانید ویژگی های فنی میزبانی وب (هاستینگ) ی باید تهیه کنید را از شرکت طراحی سایت خود سوال نمایید و دقیقا خرید هاست ی را انجام دهید که شرکت طراحی سایت به شما معرفی نموده است .

شروع بازاریابی اینترنتی ، شروع تبلیغات اینترنتی !

وب سایت شما می تواند از راههای مختلفی که در اینترنت وجود دارد تبلیغ و معرفی گردد. اما روشهای معمول دیگری نیز وجود دارد که شامل انتشار و معرفی آن در اخبار، تبلیغات، معرفی در نامه های و کارت های ویزیت اداری است. یکی از روش های اینترنتی تبلیغ شامل معرفی سایت به موتورهای جستجو و دایرکتوری ها میباشد .

بهینه سازی سایت (سئو) به معنای استاندارد سازی محتوا و صفحات سایت شما برای موتورهای جستجوگر میباشد . تبلیغ در گوگل یا تبلیغ در وب سایت های با رنک بالا در داخل یا خارج از کشور در حوزه تبلیغات پس از بهینه سازی سایت موجب افزایش بازدیدکننده و مشتری واقعی برای وب سایت شما خواهد شد . پورتال سازین این امکان را به کلیه مدیران وب سایت های خارج از سازین و داخل سازین این امکان را میدهد تا با ثبت سایت خود در پورتال سازین وب سایت خود را در 50 موتورجستجوگر و دایرکتوری معتبر بصورت خودکار ثبت نمایند .


بازاریابی اینترنتی:

- بهینه سازی سایت
- طراحی صفحات وب فرود
- طراحی صفحات مقالات و اخبار
- ثبت سایت در 150 موتور جستجوگر
- ثبت سایت در دایرکتوری های معتبر کشور
- ویرایش معماری و نقشه سایت طبق استاندارد گوگل
- تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغ درگوگل ،تبلیغ در بهترین سایت های ایرانی
- . . . سایر خدمات که به مرور زمان سایت شما را تبدیل به یک رسانه قدرتمند با بازدیدکنندگان بالا خواهد کرد .


نگهداری و توسعه سایت

اگر وب سایت شما هرکز تغییری نکند چه کسی از آن برای بار دوم بازدید خواهد کرد؟  اطلاعات سایت خود را به روز کنید، لینک های غیر فعال شده را اصلاح کنید، و مطالب جدیدی به سایت خود بیافزایید تا آن را تازه و فعال کنید. پویائی یک سایت صورت مداوم و بروز رسانی و توسعه سایت بصورت مداوم موجب افزایش بازدیدکنندگان و کاربران وفادار در سایت شما خواهد شد . وب سایت شما در هر حوزه ای که فعالیت میکند در برخی از صفحات نیاز به تغییر حتی تغییر رنگی خواهد داشت .


تصاویر و فیلم های انتشار یافته در وب سایت شما باید طبق رشد تکنولوژی LCD و LED ها باید از نظر کیفی و پسوند فایل ها بروز شده و تغییر داده شود . به نوعی بروز رسانی و تغییرات در سایت شما همزمان با رشد تکنولوژی باید تغییر کند و رشد کند ، این توقع کاربر است . برای توسعه سایت خود میتوانید با شرکت های طراحی سایت و شرکت های بازاریابی اینترنتی و تبلیغات گوگل تماس بگیرید تا برای وب سایت شما با نگاهی به رقبای شما یک برنامه کامل نوشته و به شما تحویل دهند تا شما بدانید در چه زمانی با چه بازده ای نیاز به چه بودجه ای برای توسعه و رشد سایت خود خواهید داشت .


تهیه و انتشار
دپارتمان طراحی وب

  • سفارش راه اندازی وب سایت را به چه شرکت یا شخصی بدهم ؟ این سوال تقریبا سوال همه مشتریانی است که قصد راه اندازی سایت را برای اولین بار دارند. به این دلیل میگوییم این سوال مشتریان تازه کار است که بعد اولین تجربه در سفارش وب سایت با تجربه کسب شده میتوانند مثل سایر […] نوشته راهنمای انتخاب طراح وب سایت ! اولین بار در سازین بلاگـ پدیدار شد.

  • ۱۰ شرکت هاستینگ اول دنیا در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ اعلام شدند فهرست ۱۰ شرکت هاست برتر جهان منتشر شد . ارزانترین شرکت های هاستینگ , بررسی کمی و کیفی هاستینگ شرکت ها مطابق با عواملی که پایینتر توضیح داده شده است در انتخاب و امتیاز دریافتی شرکت های میزبانی وب تاثیرگذار بوده است . […] نوشته بهترین شرکت های هاستینگ دنیا در سال ۲۰۱۴ معرفی شدند! اولین بار در سازین بلاگـ پدیدار شد.

  •   روشی جدید برای , دریافت کدپستی 10 رقمی , فقط در سازین !   حتما تا کنون بارها شده که به کدپستی ۱۰ محل کار یا محل سکونت نیاز پیدا کنید ولی قبض تلفن در دسترس شما نبوده تا کدپستی ۱۰رقمی خود را از آن به دست آورید. دریافت کدپستی 10 رقمی طبق توافقات […] نوشته روش دریافت کدپستی از طریق پیامک چیست ؟ اولین بار در سازین بلاگـ پدیدار شد.

  • بانک شماره موبایل مشاغل , با بیش از ۳۹۰ عنوان شغلی به سبک سازین !   ارسال پیامک تبلیغاتی به مدیران بنگاه های اقتصادی جزء جدیدترین روشهای تبلیغات الکترونیک میباشد و میان کسب و کارهایی که قصد تبلیغات پیامکی دارند از محبوبیت بالایی برخوردار میباشد . گروه سازین به عنوان اولین ارائه دهنده بانک موبایل […] نوشته بانک شماره موبایل مشاغل ,با تخفیف ویژه ! اولین بار در سازین بلاگـ پدیدار شد.

  • آگهی اینترنتی خود را طوری طراحی کنیم که در بهینه سازی سایت , افزایش رتبه سایت در جستجوگرها تاثیرگذار باشد ! بهینه سازی سایت شامل یک سری تنظیمات مشخص مطابق با تکنیک های سئو در گوگل میباشد . شاید ساختار بهینه سازی سایت و اعمال تکنیک های سئو در سایت شما توسط شرکت های بازاریابی […] نوشته روش صحیح طراحی تبلیغات اینترنتی , روش افزایش بازده تبلیغات اینترنتی چیست ؟ اولین بار در سازین بلاگـ پدیدار شد.

السیتکس
استعلام مدال سازین